serwis bram łódź - profesjonalny servis

SERWIS BRAM ŁÓDŹ TEL KOM 782432943


#1 2007-12-19 08:15:28

klient

gość

OSZUKANY NAPĘD - JAK UNIKNĄĆ WPADKI??

dzieńdobry

mój sąsiad miał przykrą wpadkę zamówił sobie faceta do montażu FACHOWCA który instalował mu napęd faac 414 ,facet sie zarzekał ze wszysto jest od faaca i po pierwszej awari okazało sie ze elektronika to jakis badziew fofokomórki tez i piloty tez.

moje pytanie ?

JAK SPRAWDZIĆ GOSCIA CZY MI NIE DAJE SKŁADAKA

 

#2 2007-12-19 16:32:19

monter

gość

Re: OSZUKANY NAPĘD - JAK UNIKNĄĆ WPADKI??

TO ŻADNA NOWOŚĆ CHCESZ TANIO TO MASZ SKŁADAKA A DLACZEGO BY NIE.

CHŁOPIE IDZ TY PRZED ZAKUPEM DO INSTALATORA WYBIERZ SOBIE NAPĘD I POPROŚ O FAKTURE ,NIKT CIE NIE OSZUKA JAK BĘDZIESZ MIAŁ PAPIER!!!

JAK SIĘ BIERZE BADZIEWIAŻY CO DORABIAJĄ PO GODZINACH TO TAK JEST

 

#3 2007-12-20 07:22:29

instalator

gość

Re: OSZUKANY NAPĘD - JAK UNIKNĄĆ WPADKI??

najpierw sprawdź sprzęt według katalogu a później zażądaj faktury i gwarancji to nic trudnego sprawdzić co się kupuje najgorzej jak niska cena zasłania nam oczy!

 

#4 2007-12-20 19:40:48

sylwek

gość

Re: OSZUKANY NAPĘD - JAK UNIKNĄĆ WPADKI??

widze ze nie jestem sam mnie tez oszukano z napędem składakiem,miałem podobną historie z panem który to instalował czuje się oszukany.Nie miałem pojęcia że daje mi składaka .Za zesta płaciłem 1800 zł z montażem ale po pół roku małem awarie i pan monter nie przyjechał bo nie miał czasu jak się okazało wymiana centrali i czujek kosztowała mnie 1500 zł co miałem zrobić zapłacić musiałem bo bramy niechce już mi sie otwierac ręcznie

 

#5 2007-12-26 16:06:55

wiesław

gość

Re: OSZUKANY NAPĘD - JAK UNIKNĄĆ WPADKI??

to nie jesteś sam bo miw dzień przed wigilią jeden mosiek sprzedał i uruchomił sprzęt który już nie działa nie będę wymieniał nazwy ale jestem wkurzony na cepa bo miał i przywieść w tym samym dniu gwarancje i go do dzisiaj nie widać,fajny prezent na święta

 

#6 2007-12-26 18:02:52

cha

gość

Re: OSZUKANY NAPĘD - JAK UNIKNĄĆ WPADKI??

powiedz lepiej ile dałeś za te cudo połowe ceny rynkowej czy mniej oj kiedy ci ludzie się obudzą i nauczą oszczedzać rozsądnie,przecież za zubożony zestaw byś zapłacił mniej i byś miał pocieche na lata

 

#7 2007-12-27 09:09:42

elektrobram

admin-Tomek-

1478901
Call me!
Skąd: łódź
Zarejestrowany: 2006-12-09
:: instalator

Re: OSZUKANY NAPĘD - JAK UNIKNĄĆ WPADKI??

witam

najważniejsze to posiadanie "papierków"
-gwarancja
-umowa
-faktura

jeżeli poszukujemy napędu nowego i firmowego to wszystko powinno pracować bez wiekszych wpadek.

jeżeli poszukujemy oszczędności to unikajmy tanich składaków i skupmy się na okrojonych zestawach które później możemy wzbogacić przez dodatkowe elementy lampa ,antena,dodatkowy pilot,dodatkowe fotokomórki
w ten sposób nie tracimy gwarancji i posiadając kontakt z odpowiedzialnym monterem mamy spokój z automatyzacją naszej bramy bez niepotrzebnych awarii.


serwus   

Offline

 

#8 2008-01-16 09:02:04

rafał

gość

Re: OSZUKANY NAPĘD - JAK UNIKNĄĆ WPADKI??

cześć

dobra rada 

 

#9 2008-01-19 13:54:15

elektrobram

admin-Tomek-

1478901
Call me!
Skąd: łódź
Zarejestrowany: 2006-12-09
:: instalator

Re: OSZUKANY NAPĘD - JAK UNIKNĄĆ WPADKI??

witam

dzięki 


serwus   

Offline

 

#10 2008-01-24 12:05:23

rolmes

gość

Re: OSZUKANY NAPĘD - JAK UNIKNĄĆ WPADKI??

no wszystko dobrze trzeba sprawdzac ale jak oszukują z elektronicznymi centralami to jak to kontrolowac są na centralach jakieś symbole świadczące o marce producenta.
Te centrale sa podobne i dla mnie nie jest to bułka z masłem

 

#11 2008-01-25 15:45:03

monter

gość

Re: OSZUKANY NAPĘD - JAK UNIKNĄĆ WPADKI??

są symbole na centralach i wszystko do sprawdzenia.Kupujesz siłowniki to wszystko masz mieć w kartonikach .

Będziesz tylko chciał i miał chęci to wszystko sprawdzisz bez kłopotu.

 

#12 2008-01-30 07:57:46

marian

gość

Re: OSZUKANY NAPĘD - JAK UNIKNĄĆ WPADKI??

chłopie omijaj z daleka specjalistów spod ciemnej latarni i będziesz miał spokój.
I sprawdzaj ceny konkurencji jak szukasz jak najtaniej to znajdziesz specjalistów od mokrej roboty i bedziesz bardzo zadowolony

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
ciechocinek hotel doseofhealth usuwanie zmian skórnych kraków Witryny drewniane