serwis bram łódź - profesjonalny servis

SERWIS BRAM ŁÓDŹ TEL KOM 782432943


#16 2008-03-19 21:22:36

gosc

gość

Re: automat do bramy który

w domach handlowych sa napedy gorszej jakości a o naprawie zapomnij ,cenowo nie jest rewelacyjnie.

 

#17 2008-03-20 09:19:00

monter

gość

Re: automat do bramy który

cenowo też niespodzianki nie zaliczysz.są też takie totalne chińskie wytwory za 300 -600 zł to wyzwanie dla domatora młodego technika co lubi się bawić w naprawy.

 

#18 2008-03-20 15:23:44

elektrobram

admin-Tomek-

1478901
Call me!
Skąd: łódź
Zarejestrowany: 2006-12-09
:: instalator

Re: automat do bramy który

witam

jest jeszcze jeden szczegół

ważniejsze od jakości sprzetu jest dostęp do części zamiennych i serwis gwarancyjny.I właśnie trzeba sobie zadać pytanie przed zakupem kto to naprawi i w jakim czasie.Kto to zdemontuje i dostarczy do sklepu.


serwus   

Offline

 

#19 2008-03-21 09:43:02

szefuniu

gość

Re: automat do bramy który

no u mnie montowała firma krzak ,szefuniu przyjechał z brygadą dwóch ochlejów a capiło od nich 2 tyg kacem.Pomagałem im przy montażu i patrzyłem na łapy z obawy .Miałem taniej niż konkurencja jakas tam o 700 złotych.Montaż upilnowany to jakoś to bezawaryjnie śmigałó.Po pół roku padł sterownik bramy dzwoniłem do szefunia i nie dało rady się dogadać z powodu braku czasu i mnie spławił.Sam kupiłem centrale i wymieniłem no i wyniosło mi to 550 zł to mam jeszcze z zaoszczędzonych 150 na naprawy.powinno być wporzo troche sie znam na elektryce ale tak na przyszłość to powiem ludziom poszukującym taniochy że jak się nie znaja na rzeczy i są ciemni w tych sprawach to muszą uważac kogo biora do bramy.

 

#20 2008-03-21 17:58:22

ZDZICHO

gość

Re: automat do bramy który

takie szumowiny to bym na zbity pysk wywalił z domu i zadzwonił do drugiej firmy.

 

#21 2008-03-24 16:31:01

max

gość

Re: automat do bramy który

mam maxa jak słysze o takich żulach już wole dołożyć 7 stów i utrzymać kontakt z monterem na wypadek awarii

 

#22 2008-04-04 08:24:49

rysiek

gość

Re: automat do bramy który

ludzie przy budowie chałupy wywaliłem takich baranów na zbity pysk,kurde co oni odwalali z moją bramą nasmarkali spawów ,kolo paczke fajek wyjarał i zakończył dokrecac jeden naped,przełknołem to luźno w końcu płaciłem za robote nie za godzine.kurwicy dostałem kiedy gość przewody w białej izolacji poskręcał z dwóch kawałków i zakopał w ziemi bez rurek nie robiąc żadnej puszki!!!
skończyło się tak ze elektrycy mi puścili okablowanie a napędy podłączył facet u którego kupiłem napędy

ODRADZAM PAJACÓW CO ROBIĄ ZA PÓŁ DARMO !!!! JESTEŚMY ZA BIEDNI ABY POZWOLIĆ SOBIE NA WYMIANE SPRZĘTU I INSTALACJI ELEKTRYCZNEJ CO PÓŁ ROKU!!!!tysiaka dopłaciłem i jestem pewien że instalacja nie siądzie pod kostką i napędy porządne!!!

RYCHU

 

#23 2008-04-04 15:00:40

dłuugi

gość

Re: automat do bramy który

przyznaje się do swojej głupoty i chęci zaoszczędzenia Piękne słupy z klinkieru przyjechał fachman (tańszy od konkurencj 500 zł) mądrala jakich mało ,znał się na wszystkim.rozwalił mi 4 cegły na słupkach przy wierceniu otworów normalnie mnie załamał jak wróciłem z pracy myślałem że go pochlastam.wywaliłem go z tymi jego napedami .Pojechałem do dealera i ustawiłem u nich murarza i instalatora napedów.

 

#24 2008-04-07 14:34:07

maniek

gość

Re: automat do bramy który

ja bym zażądał zwrotu kasy za naprawy murarskie

 

#25 2008-04-13 11:47:47

czupurny13

instalator

Skąd: centrum
Zarejestrowany: 2008-04-12

Re: automat do bramy który

dłuugi przyznał sie do głupoty i plus dla długiego
przestroga dla szukajacych taniej siły roboczej jak chcesz mieć dobrze to nie mozesz schodzić poniżej średniej cenowej fachowców

Offline

 

#26 2008-04-13 21:58:22

monter

gość

Re: automat do bramy który

fachowcy z polecenia to tez sposób na pajacyków

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
hotel wellness w Ciechocinku pizza na wynos kraków Bronowice emaginsoft