serwis bram łódź - profesjonalny servis

SERWIS BRAM ŁÓDŹ TEL KOM 782432943

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2009-08-07 18:04:26

Michu

forumowicz

Zarejestrowany: 2009-08-07

automat garażowy nice czy wiśniowski

dzieńdobry

mogę prosić o wyprostowanie opini montera
mam brame segmentową firmy wiśniowski i pomyślałem o automacie wiśniowski
zaprosiłem montera i powiedział że wiśniowski jest awaryjny a nice są najlepsze.
Mogę traktować to jako beukot czy poważną opinię.

Offline

 

#2 2009-08-07 18:21:08

sterownikibram

instalator

Zarejestrowany: 2008-12-02

Re: automat garażowy nice czy wiśniowski

nie znam napędów wiśniowskiego od podszewki jednak stwierdzam że napędy nice są również awaryjne
potraktowałbym to jako bełkot myślę że ważniejsze od napędu jest poważny instalator z doświadczeniemtaki który więcej robi niz gada

Offline

 

#3 2009-08-07 20:17:33

monter-łódź

Administrator

Zarejestrowany: 2009-04-15
:: serwis bram łódź tel 782432943

Re: automat garażowy nice czy wiśniowski

dokładnie ważniejsze od napędu jest szybki serwis i instalator "w zasięgu ręki "


Serwis Bram Łódz
kom 782432943

Offline

 

#4 2009-08-08 19:23:50

grzech0tnik

forumowicz

2518353
Zarejestrowany: 2007-11-09

Re: automat garażowy nice czy wiśniowski

masz dodatkowe wejscie do garazu??

Offline

 

#5 2009-08-08 21:25:38

Michu

forumowicz

Zarejestrowany: 2009-08-07

Re: automat garażowy nice czy wiśniowski

to znaczy że wiśniowski nie taki zły ?tak mam wejście do garażu z domu czy to coś zmienia?

Offline

 

#6 2010-01-21 03:46:53

Brama garazowa Wisniowski

gość

Re: automat garażowy nice czy wiśniowski

: Brama garazowa Wisniowski, nigdy więcej, złom.
W Gorzowie Wlkp. przy 9 Maja mamy w bloku bramę garażową z firmy Wiśniowski Typ SM MakroPro uruchamianą napędem. To, że jest trochę tańsza od Normstahl czy Hoermann, to nie ma znaczenia. Poprostu często się psuje, a przy ręcznym podnoszeniu można dostać muskuły Pudziana, no i oczywiście bąble na rękach. W styczniu br. była zepsuta przez trzy tygodnie, podczas tych dużych mrozów garaż był otwarty cały czas. Jeżeli będziecie chcieli dostać instrukcję obsługi, to zapomnijcie. My czekamy na nią już prawie rok!!!
Reklamacji firma Wiśniowski prostu nie przyjmuje, a na pisma czy  Emaile nie odpowiada.
Lepiej kupić droższą bramę, ale taką, która działa.
rosinski.adam@yahoo.de

 

#7 2010-01-21 22:10:56

instalator

gość

Re: automat garażowy nice czy wiśniowski

pieprzysz głupoty !!! a na jakiej podstawie dzwonisz do wiśniewskiego ????????dzwoń do montera który ci to instalował a po drugie to antyreklame piszesz .

 

#8 2010-01-22 09:24:22

czupurny13

instalator

Skąd: centrum
Zarejestrowany: 2008-04-12

Re: automat garażowy nice czy wiśniowski

Brama garazowa Wisniowski napisał:

: Brama garazowa Wisniowski, nigdy więcej, złom.
W Gorzowie Wlkp. przy 9 Maja mamy w bloku bramę garażową z firmy Wiśniowski Typ SM MakroPro uruchamianą napędem. To, że jest trochę tańsza od Normstahl czy Hoermann, to nie ma znaczenia. Poprostu często się psuje, a przy ręcznym podnoszeniu można dostać muskuły Pudziana, no i oczywiście bąble na rękach. W styczniu br. była zepsuta przez trzy tygodnie, podczas tych dużych mrozów garaż był otwarty cały czas. Jeżeli będziecie chcieli dostać instrukcję obsługi, to zapomnijcie. My czekamy na nią już prawie rok!!!
Reklamacji firma Wiśniowski prostu nie przyjmuje, a na pisma czy  Emaile nie odpowiada.
Lepiej kupić droższą bramę, ale taką, która działa.
rosinski.adam@yahoo.de

prowadzisz dyskusję jako mieszkaniec bloku czy administrator ?????????
gdzie umowa serwisowa pomiędzy administracją a firmą instalującą ???

Offline

 

#9 2010-01-24 11:41:36

monter-łódź

Administrator

Zarejestrowany: 2009-04-15
:: serwis bram łódź tel 782432943

Re: automat garażowy nice czy wiśniowski

droższa - tańsza brama ,najważniejszy jest montaż i umiejętności montera.


Serwis Bram Łódz
kom 782432943

Offline

 

#10 2011-06-07 13:25:19

mania

gość

Re: automat garażowy nice czy wiśniowski

Michu napisał:

dzieńdobry

mogę prosić o wyprostowanie opini montera
mam brame segmentową firmy wiśniowski i pomyślałem o automacie wiśniowski
zaprosiłem montera i powiedział że wiśniowski jest awaryjny a nice są najlepsze.
Mogę traktować to jako beukot czy poważną opinię.

Przede wszystkim brama wiśniowski z napędem nice nie będzie miała deklaracji zgodności z normą europejską. Brama automatyczna ze znakiem CE daje Ci gwarancje, że nie zagraża zdrowiu i nie jest szkodliwa dla środowiska.
W przypadku bram automatycznych znak CE przyznawany jest bramie z napędem, czyli całemu urządzeniu, w którym napęd jest idealnie dostosowany do bramy i pracy jaką będzie musiał wykonywać. Jeśli brama i napęd mają znak CE ale przyznany poszczególnym elementom osobno nie mamy gwarancji, że napęd będzie prawidłowo współpracował z bramą.

Oddzielnie kupowane komponenty mogą stać się przyczyną częstych awarii, ale przede wszystkim mogą nie być bezpieczne dla użytkowników. Dodatkowo, wbrew pozorom nie jest to rozwiązanie tańsze, ponieważ biorąc pod uwagę koszty napraw, mogą one przewyższać cenę kompletnych bram automatycznych.

Ja mam bramę wjazdową wiśniowski z napędem nice i szczerze żałuje zakupu. Brama otwiera się - UWAGA  na 8 razy to znaczy, że otwarcie bramy o szerokości 4 m. trwa ok 4 min. Napęd nie był przystosowany do gabarytów i pracy bramy.
Pozdrawiam

 

#11 2011-06-07 16:34:44

maniak

gość

Re: automat garażowy nice czy wiśniowski

troche przesada i to pisana przez konkurencje !!!

certyfikaty są dobre na dużych inwestycjach gdzie wszystko jest kontrolowane przez inspektorów budowlanych .I to generalnie cała papierkologia co do kompilacji sprzętu nie ma większego znaczenia z punktu czysto technicznego czy brama będzie wiśniowski a napęd nice tak więc prosze nie pisz głupot i nie szczuj na konkurencje .
Doświadczony instalator doskonale wie jaki silnik będzie się nadawał do bramy a jaki nie .... nie jednokrotnie na dużych inwestycjach projektant ma gówniane pojęcie i do potęznych bram dobiera szajsowe napędy oczywiście wszystko z certyfikatem ...... w realu niestety jest różnie wszystko zależy od ludzi a certyfikat jest jak krawat

 

#12 2011-06-08 14:36:05

mania

gość

Re: automat garażowy nice czy wiśniowski

maniak napisał:

troche przesada i to pisana przez konkurencje !!!

certyfikaty są dobre na dużych inwestycjach gdzie wszystko jest kontrolowane przez inspektorów budowlanych .I to generalnie cała papierkologia co do kompilacji sprzętu nie ma większego znaczenia z punktu czysto technicznego czy brama będzie wiśniowski a napęd nice tak więc prosze nie pisz głupot i nie szczuj na konkurencje .
Doświadczony instalator doskonale wie jaki silnik będzie się nadawał do bramy a jaki nie .... nie jednokrotnie na dużych inwestycjach projektant ma gówniane pojęcie i do potęznych bram dobiera szajsowe napędy oczywiście wszystko z certyfikatem ...... w realu niestety jest różnie wszystko zależy od ludzi a certyfikat jest jak krawat

Nie mogę się z Tobą zgodzić. Po pierwsze kto ma być dla mnie konkurencją. Mam bramę, która conajmniej dwa razy dziennie wystawia moją cierpliwośc na próbę. Próbowałam dociec czemu nowoczesna brama z nowoczesnym napędem najzwyczajniej w świecie zawodzi. I chciałam podzielić się swoimi przemyśleniami. Podaje przykładowy link z artykułem Normstahla o znaku CE: http://ladnydom.pl/budowa/1,106606,7237 … ku_CE.html
A kolega chyba nie zrozumiał mojej wypowiedzi. Proponuje więc przeczytać ją jeszcze raz ze zrozumieniem, lub zamilknąć jeśli się nie ma pojęcia o czym jest ta dyskusja.
Pozdrawiam

 

#13 2011-06-08 15:32:02

maniak

gość

Re: automat garażowy nice czy wiśniowski

i co z tego że ty mi cytujesz tu jakieś farmazony o normach .... i kto ci takich pierdół nawciskał do głowy że brama z certyfikatem nie zagraża zdrowiu taki jesteś pewien swoich przekonań to włóż palec w prowadnice tam gdzie są rolki bramy garażowej może być normstahl z certyfikatem .... możesz też zostawić dziecko przy bramie i spokojnie iść oglądać film no przecierz to brama automatyczna z certyfikatem NIC SIĘ NIE MOŻE STAĆ
W teorii jesteś dobry/a w praktyce cienki/a

 

#14 2011-06-09 09:54:49

mania

gość

Re: automat garażowy nice czy wiśniowski

maniak napisał:

i co z tego że ty mi cytujesz tu jakieś farmazony o normach .... i kto ci takich pierdół nawciskał do głowy że brama z certyfikatem nie zagraża zdrowiu taki jesteś pewien swoich przekonań to włóż palec w prowadnice tam gdzie są rolki bramy garażowej może być normstahl z certyfikatem .... możesz też zostawić dziecko przy bramie i spokojnie iść oglądać film no przecierz to brama automatyczna z certyfikatem NIC SIĘ NIE MOŻE STAĆ
W teorii jesteś dobry/a w praktyce cienki/a

Najwyraźniej nie masz bramy ani dzieci, a ja mam jedno i drugie, a do tego wiedzę teoretyczną i praktyczną. Powinieneś wiedzieć, że jeśli producent daje Ci gwarancje na cokolwiek, to w przypadku jakichkolwiek awarii, masz prawo do roszczeń. W innych przypadkach producent nie poczuwa się do odpowiedzialności (oba przypadki znam z własnego doświadczenia)

A tak nawiasem mówiąc współczuje dekadenckiej postawy. Czasem warto spojrzeć na różne sprawy z kilku perspektyw, a czasem po prostu wystarczy zmienić dilera.
Pozdrawiam

 

#15 2011-06-09 19:52:33

maniak

gość

Re: automat garażowy nice czy wiśniowski

z twoich postów wynika że bramy z certyfikatem podlegają naprawie gwarancyjnej i są bezpieczne dla otoczenia ....cały  czas twierdz że jesteś dobrym teoretykiem ...W praktyce jest zupełnie inaczej są firmy które zakładają bramę z napędem z certyfikatami i wypinają się na klientów przeważnie zwalają winę na złe urzytkowanie lub  przepięcie w sieci . KLASYCZNY NUMER .

I jeszcze raz napisze że nie ma bram bezpiecznych .Istnieją tylko śmieszne artykuły dla naiwnych .REKLAMA./
FOTOKOMÓRKA LISTWA OPTYCZNA EKONDER W SILNIKU ....NIE ZAPEWNIAJĄ 100 % BEZPIECZEŃSTWA....

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
hotel wellness w Ciechocinku pizza na wynos kraków Bronowice rebana emaginsoft