serwis bram łódź - profesjonalny servis

SERWIS BRAM ŁÓDŹ TEL KOM 782432943


#1 2012-06-26 09:57:56

Radek

gość

brama przesuwna ocynkowana 5m - robiona na zamówienie czy Wiśniowski ?

Rozglądam się za dostawcą bramy przesuwnej samonośnej (z profili) - 5m w świetle. Szukam ocynkowanej ogniowo i pomalowanej aby mieć z głowy kwestię przemalowywania bramy. Ceny Wiśniowskiego to około 7,5 tys brutto (brama, 2 słupki, fundament,  montaż ślusarski). Ceny bram na zamówienie to około 9,5tys brutto (ceny "warszawskie"). Panowie robiący bramy na zamówienie stwierdzili, że bramy Wiśniowskiego są odchudzone aby obniżyć cenę.

Czy z doświadczeń instalatorów/użytkowników bram Wiśniowskiego faktycznie są one odchudzone i wpływa to negatywnie na trwałość/łatwość użytkowania ?

Pozdrawiam,
Radek

 

#2 2012-06-26 10:57:21

heniek

gość

Re: brama przesuwna ocynkowana 5m - robiona na zamówienie czy Wiśniowski ?

takie tam gadanie konkurencji .
mysle że widziałes bramy wisniowskiego i wygląda to moim zdaniem porządnie.

 

#3 2012-06-26 11:48:18

Radek

gość

Re: brama przesuwna ocynkowana 5m - robiona na zamówienie czy Wiśniowski ?

Panowie robiący bramy na zamówienie namawiali mnie też na system szyn firmy Tousek.
Podobno bardzo precyzyjny i dużo mniejsze luzy niż w przypadku gotowej bramy, którą się później cynkuje, bo profil bramy jest walcowany po ocynkowaniu. Jednak z informacji dot. bram Wiśniowskiego wynika, że oni też chyba stosują profile walcowane po ocynkowaniu aby uzyskać gładką powierzchnię wewn.

 

#4 2012-06-27 07:13:09

monter-łódź

Administrator

Zarejestrowany: 2009-04-15
:: serwis bram łódź tel 782432943

Re: brama przesuwna ocynkowana 5m - robiona na zamówienie czy Wiśniowski ?

automatyzowałem kilka bram przesuwnych wiśniowskiego bramy wykonane na wysokim poziomie .

szyny tousek oglądałem tylko na stronie www równierz ciekawie to wygląda .


Serwis Bram Łódz
kom 782432943

Offline

 

#5 2012-07-02 09:32:03

Radek

gość

Re: brama przesuwna ocynkowana 5m - robiona na zamówienie czy Wiśniowski ?

Dziękuję bardzo za te wskazówki. Teraz będę szukał w swojej okolicy (Błonie, mazowieckie) jakiegoś dystrybutora Wiśniowskiego, który mi to solidnie zamontuje i zautomatyzuje. Jeśli możecie wskazać jakiegoś sprawdzonego montera bram i napędów Wiśniowskiego z mazowieckiego to będę wdzięczny.
Na razie kontaktowałem się z firmami Elmont z Sochaczewa, oraz Bramet z Warszawy (bramet.pl).
Pozdrawiam,
Radek

 

#6 2012-07-02 10:15:14

Radek

gość

Re: brama przesuwna ocynkowana 5m - robiona na zamówienie czy Wiśniowski ?

monter-łódź - a automatyzowałeś bramy posesyjne Wiśniowskiego, czy były to bramy przemysłowe ?

 

#7 2012-07-02 22:07:03

monter-łódź

Administrator

Zarejestrowany: 2009-04-15
:: serwis bram łódź tel 782432943

Re: brama przesuwna ocynkowana 5m - robiona na zamówienie czy Wiśniowski ?

tylko przemysłowe i uważam że są Dobre przez duże D. co do posesyjnych niestety nie miałem okazji .

Co do firm monterskich z okolic mazowieckiego to niestety nie pomogę z racji tego że działam w łodzi.


Serwis Bram Łódz
kom 782432943

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
żarówka do piekarnika wrocław