serwis bram łódź - profesjonalny servis

SERWIS BRAM ŁÓDŹ TEL KOM 782432943


#1 2008-01-13 21:38:18

MIX

gość

PRZENIESIONY

Ja będę w mniejszości bo założyłem Faac 770, zasięg pilota taki jak wszędzie czyli do 50m
Pomiędzy bajki wsadźcie te opowieści o 100m i tyczy się to każdego producenta, rozmawiałem z kilkoma monterami to wiem

 

#2 2008-01-14 09:15:38

marcinek

gość

Re: PRZENIESIONY

pewnie że tak te 50 m to w zupełności wystarcz a jak chcesz więcej to wysoko musisz umieścić antene troszke o tym wiem bo mam do bramy 120m przy dobrej pogodzie mi otwiera brame a jak jest pochmurne niebo to nie zawsze.Mam zainstalowany odbiornik uniwersalny "Beninca" i podłączoną antenę na sztycy 4m

 

#3 2008-01-15 09:46:17

MIX

gość

Re: PRZENIESIONY

Szczerze mówiąc to ja wcale nie chcę żadnych antenek czy jakiś dodatkowych montaży. Ostanio czytałem, że teraz to ważne jest też żeby pilot do bramy i centralka miały kilka częstotliwości na kórych będą mogły pracować w razie interferencji fal radiowych.
Z tego co patrzyłem to Faac ma juz takie bajery

 

#4 2008-01-15 14:58:20

monterek

gość

Re: PRZENIESIONY

co ty za paplanine urządzasz o interferncji fal radiowych i co to za nowości że odbiorniki pracują na różnych częstotliwościach ??

każda firma ma w ofercie kilka rodzajów odbiorników CO TO ZA NOWOŚĆ "ameryke odkryłeś w konserwach"
tu chodzi o zakłucenia elektromagnetyczne które osłabiaja fale a nie same fale których mamy w powietrzu tysiace.
podszkol sie chłopcze i póżniej rób PIAR

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
spa Ciechocinek pakiety